Najpredávanejšie produkty

Akciový tovar

Nové produkty

Zobrazené produkty

SQWEEL Zväčšiť

Revolúcia v orgazme - SQWEEL

E21963NP

Revolúcia v orgazme - SQWEEL, produkt je zaradený v kategórii Akciový tovar, s kódovým označením E21963NP. Vyskúšajte produkt SQWEEL a neoľutujete svoju voľbu.

Viac detailov

Na sklade

59,88 €

Add to wishlist

Detaily

Revolúcia v orgazme - SQWEEL, produkt je zaradený v kategórii Akciový tovar, s kódovým označením E21963NP. Vyskúšajte produkt SQWEEL a neoľutujete svoju voľbu.


Revolúcia v orgazme - SQWEEL
SQWEEL


Revolúcia v orgazme! Nový simulátor orálneho sexu je vlastne koliesko s desiatimi dráždiacimi jazýčkami, ktoré Vás budú privádzať k opakovaným orgazmom! Sqweel je erotická hračka, ktorá čaká na patentovanie určená pre ženy na simulovanie orálneho sexu. Zabudnite na všetko, čo ste vedeli o erotických hračkách - Sqweel je iný. Nevibruje. Nepriráža. Jeho unikátne koliesko s jazýčkami jednoducho stimuluje podľa toho, ako si určíte - hlbšie, rýchlejšie, pomalšie... ako chcete. - Unikátny ručný simulátor orálneho sexu - Tri rýchlosti - začnite pomaly a postupne Vás zozpáli Ako Sqweel používať: Dajte dovnútra 3 AAA batérie a Sqweel je pripravený. Odložte vrchnáčik, zapnite a jazýčky začnú rotovať. Pridajte lubrikant. Vyberte si niektorý lubrikant, ktorý Vám najlepšie vyhovuje a užite si perfektné vzrušenie... Začnite jemne - na začiatku moc netlačte! Začnite najpomalšou rýchlosťou, najprv si ho skúste na brušku, alebo krku - užívajte si vzrušenie. Potom si ho jemne posuňte na klitoris. Pripravte sa pomaly, potom si zvýšte rýchlosť stimulácie - podľa toho, ako sa Vám to najviac páči... Sqweel pre partnerov Nie je to iba hračka na orálny sex - použite ho aj pri milostných hrách s partnerom a môžete sa dráždiť na ostatných erotogénnych zónach - bruško, krk, stehná... fantázii sa medze nekladú! Po použití sa výrobok jednoducho čistí - stačí otvoriť obal a koliesko s jazýčkami sa dá vybrať. Potom ho môžete vyčistiť čistiacim prostriedkom na pomôcky a vodou. Dĺžka: 11,5 cm Vnútorný priemer: 10,8 cm Nie je vodotesný! Neobsahuje latex. Neobsahuje phtaláty. Ovládanie: zabudované tlačítko

Tento výrobok je od výrobcu Sqweel.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review